Son Haberler
- Kepez Emek Mahallesi’ni de dönüştürüyor
- Geleceğin şampiyonları Kepez’de yetişiyor
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
- Kıbrıs Anı Evi’nin kapıları ziyaretçilere açıldı
- Süper kızların KKTC provası
- Kepez’de icraat zamanı
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
Hedefimiz sporla büyüyen nesiller yetiştirmek
26 Mart 2021, Cuma - 12:05AK Parti Antalya İl Yönetim Kurulu üyeleri, Kepez Belediyespor Kulübü Başkanı Hakan Çatal’ı ziyaret etti. Kepez Belediyesi Spor Kulübü Tesislerinde gerçekleşen ziyarete AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyeleri Şaban Yılmaz, Kasım Birol Yılgın ve Mustafa Çakır katıldı. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kepez Belediyespor Kulübü Başkanı Hakan Çatal, kulübün yaz ve kış spor okullarıyla her yıl binlerce çocuk ve gencin sporla buluşturulduğunu söyledi. Kulüp Başkanı Çatal, “Kulübümüz gelecek nesillerimize çeşitli branşlarda spor yapma imkanı sunuyor. Hedefimiz sporla büyüyen ve sporu bir yaşam şekli haline dönüştüren nesiller yetiştirmek.” dedi. Çatal, çocuk ve gençlere, tam donanımlı tesislerde, farklı branşlarda spor yapma imkanı sunan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’ye de teşekkür etti.