Son Haberler
- Kepez Belediyesi personelinden örnek davranış
- Kepez Emek Mahallesi’ni de dönüştürüyor
- Geleceğin şampiyonları Kepez’de yetişiyor
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
- Kıbrıs Anı Evi’nin kapıları ziyaretçilere açıldı
- Süper kızların KKTC provası
- Kepez’de icraat zamanı
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
Kepez’den İstiklal Marşı’nın 100. yılına tören
12 Mart 2021, Cuma - 12:32Törene katılan belediye başkan yardımcıları, birim müdürleri ve personel, önce saygı duruşunda bulundu daha sonra İstiklal Marşı’nı coşkuyla okudu. Belediye meydanında bulunan vatandaşlar da İstiklal Marşı’nın okunmasına eşlik etti. Kepez Belediyesi, farkındalık oluşturmak amacıyla İstiklal Marşı’nın kabulünün 100. yılına özel bir klip hazırlarken, anasınıfı, ilkokul, ortaokul ve liselere yönelik de İstiklal Marşı Okuma yarışması düzenlemişti.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Türkiye Belediyeler Birliği (TBB)’nin düzenlediği “Pandemi Sonrası Bölgesel Kalkınma Toplantıları”nda bulunmasından dolayı törene katılamadı.