Son Haberler
- Kepez Belediyesi personelinden örnek davranış
- Kepez Emek Mahallesi’ni de dönüştürüyor
- Geleceğin şampiyonları Kepez’de yetişiyor
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
- Kıbrıs Anı Evi’nin kapıları ziyaretçilere açıldı
- Süper kızların KKTC provası
- Kepez’de icraat zamanı
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
Yabancı Diller Akademisi’nin 3. dönem eğitimleri başlıyor
11 Şubat 2021, Perşembe - 13:45Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’nün, 3. Dönem seçim vaatleri arasında yer alan Yabancı Diller Akademisi, 72 saatte İngilizce öğretebilmenin gururu ile kapılarını yeni kursiyerlere açıyor. Akademik eğitim portalı ile kursiyerlerine kısa sürede pratik ve akıcı İngilizce öğreten Yabancı Diller Akademisi’nin 3. dönem eğitimlerine kayıt başvuruları başladı. “Bende 72 saatte İngilizce öğrenmek istiyorum” diyenler için son başvuru tarihi ise 28 Şubat 2021 olarak belirlendi. Kepez Belediyesi, Yabancı Diller Akademisi’nin, 3 dönem İngilizce eğitim takvimine turizm çalışanlarını da ekledi. Bu dönem turizm ve otelcilik sektörü çalışanlarına da Turizm İngilizcesi Eğitimi verilecek. Kepez Belediyesi’nin turizmin başkenti Antalya’da gençlerin istihdamını kolaylaştırmak amacıyla akademik hale getirdiği Yabancı Diller Akademisi’ndeki İngilizce eğitimi imkanından turizm çalışanları indirimli olarak yararlanabilecek. İngilizce eğitimlerine katılmak isteyen kursiyerler 0 242 325 60 60 nolu telefon hattından detaylı bilgiye ulaşabilecekler. Pratik ve akıcı İngilizce öğrenmek isteyen 18 yaş ve üzeri herkesin katılabileceği akademik eğitimin başlangıç tarihi hakkında da kursiyerler birebir bilgilendirilecek.