Son Haberler
- Kepez, Büyükşehir ile yağmur suyu sorununu çözüyor
- Kepez Belediyesi’nden 35 branşta ücretsiz kurs
- Başkan Kocagöz’den, duyarlı personele ödül
- Kepez Belediyesi personelinden örnek davranış
- Kepez Emek Mahallesi’ni de dönüştürüyor
- Geleceğin şampiyonları Kepez’de yetişiyor
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
- Kıbrıs Anı Evi’nin kapıları ziyaretçilere açıldı
- Süper kızların KKTC provası
- Kepez’de icraat zamanı
Kepez’in Sahaf Festivali’ne yoğun ilgi
25 Ekim 2020, Pazar - 17:12Kepez Belediyesi’nin Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği(AESOB), Kırtasiyeciler ve Kitapçılar Odası ve Sahaflar Derneği işbirliğiyle düzenlediği 2. Kepez Sahaf Festivali, heyecanla devam ediyor. Yazma eserler, tarihe tanıklık etmiş kitaplar, dergiler ve orijinal nüshaların satışa sunulduğu festival, büyük ilgi görüyor. 7’den 70’şe her yaşa hitap eden festival, kültürden sanata, edebiyata kadar birçok nadide esere ev sahipliği yapıyor. Antalya’nın yanı sıra Mardin, İzmir, Ankara ve İstanbul’dan da sahafların katıldığı festival, DokumaPark’ta, canlı müzik performansları, sürpriz etkinlikler ve kitap müzayedeleri ile dolu dolu geçiyor. Yeni tip koronavirüs(Kovid-19) tedbirleriyle düzenlenen festival, sadece kitapseverleri değil, aynı zamanda antika meraklılarını da bir araya getirdi. Birbirinden kıymetli eserlerinde alıcılarla buluşturulduğu 2. Kepez Sahaf Festivali, 1 Kasım’a kadar geçmişin izlerini kitap sayfalarının aralarında arayanları bekliyor.