Son Haberler
- Kepez, Büyükşehir ile yağmur suyu sorununu çözüyor
- Kepez Belediyesi’nden 35 branşta ücretsiz kurs
- Başkan Kocagöz’den, duyarlı personele ödül
- Kepez Belediyesi personelinden örnek davranış
- Kepez Emek Mahallesi’ni de dönüştürüyor
- Geleceğin şampiyonları Kepez’de yetişiyor
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
- Kıbrıs Anı Evi’nin kapıları ziyaretçilere açıldı
- Süper kızların KKTC provası
- Kepez’de icraat zamanı
Tütüncü, “Eğitimin emrindeyiz”
2 Ekim 2020, Cuma - 10:00Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Antalya İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne atanan Hüseyin Er’i makamında ziyaret etti. Başkan Tütüncü, Alanya İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nden Antalya İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne atanan Hüseyin Er’e hayırlı olsun dileklerini iletti. İl Milli Eğitim Müdürü Er’e yeni görevinde başarılar dileyen Başkan Tütüncü, bugüne kadar devletin tüm kurum ve kuruluşlarıyla uyum içinde çalıştıklarını ve çalışmaya da devam edeceklerini söyledi. Kepez Belediyesi olarak ilçede eğitime önemli katkılar sunduklarını vurgulayan Başkan Tütüncü, “Biz çocuklarımızı çok seviyoruz ve onların eğitimlerine büyük önem veriyoruz. Çocuklarımızı ve gençlerimizi yarınlara daha güçlü bir biçimde taşıyacağız. Eğitim gönüllüsü bir belediye olarak, her zaman eğitimin emrindeyiz “ diye konuştu. Antalya İl Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Er’de, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’ye teşekkür etti.