Son Haberler
- Kepez, Büyükşehir ile yağmur suyu sorununu çözüyor
- Kepez Belediyesi’nden 35 branşta ücretsiz kurs
- Başkan Kocagöz’den, duyarlı personele ödül
- Kepez Belediyesi personelinden örnek davranış
- Kepez Emek Mahallesi’ni de dönüştürüyor
- Geleceğin şampiyonları Kepez’de yetişiyor
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
- Kıbrıs Anı Evi’nin kapıları ziyaretçilere açıldı
- Süper kızların KKTC provası
- Kepez’de icraat zamanı
İndirimli alışverişte bu hafta; kitap ve kırtasiye var
26 Ağustos 2020, Çarşamba - 17:20Esnaf dostu Kepez Belediyesi, ‘İndirimli Alışveriş Günleri’ ile Antalya esnafına destek olmaya devam ediyor. Kepez Belediyesi’nin halkın kullanımına kazandırdığı ve Antalya’nın en büyük alanına sahip Kepez Kent Meydanı, geçtiğimiz hafta ‘İndirimli Alışveriş Günleri’ne ev sahipliği yaptı. Ayakkabıdan çantaya birçok ürünün indirimli olarak tüketiciye ulaştırıldığı İndirimli Alışveriş Günleri’nde bu hafta ise kitap ve kırtasiye malzemeleri satışa sunulacak. Antalyalılar 29 Ağustos Cumartesi günü 10.00 ile 22.00 saatleri arasında defterden kitaba, kalemlikten kaleme kadar çeşit çeşit her türlü kırtasiye ürünlerine indirimli bir şekilde ulaşabilecek. Kepez Belediyesi tarafından, vatandaşların alışverişlerini sağlıklı ve güvenli bir şekilde yapabilmesi için demir bariyerlerle çevrilen etkinlik alanına giriş ve çıkışlar kontrollü bir şekilde sağlanıyor. Girişe yerleştirilen ozon tünelinden geçen vatandaşların ateşleri ölçülüyor, maske ve sosyal mesafe kuralları da hatırlatılıyor.