Son Haberler
- Kepez, Büyükşehir ile yağmur suyu sorununu çözüyor
- Kepez Belediyesi’nden 35 branşta ücretsiz kurs
- Başkan Kocagöz’den, duyarlı personele ödül
- Kepez Belediyesi personelinden örnek davranış
- Kepez Emek Mahallesi’ni de dönüştürüyor
- Geleceğin şampiyonları Kepez’de yetişiyor
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
- Kıbrıs Anı Evi’nin kapıları ziyaretçilere açıldı
- Süper kızların KKTC provası
- Kepez’de icraat zamanı
Getir Sat ve İndirimli Alışveriş günleri Kepez’de başladı
22 Ağustos 2020, Cumartesi - 23:51Kepez Belediyesi tarafından ev ekonomisine katkı sunmak isteyen hanımlar için ‘Haydi Hanımlar Getir Sat’ ve ilçe esnafına katkı sunmak içinde ‘İndirimli Alışveriş Günleri’ düzenlendi. Kepez Kent Meydanı’nda düzenlenen alışveriş günleri pandemi kuralları çerçevesinde gerekli tedbirler alınarak gerçekleştirildi. ‘Haydi Hanımlar Getir Sat’ ve ‘İndirimli Alışveriş Günleri’nin düzenleneceği alan demir bariyerlerle çevrilerek, giriş ve çıkışlar kontrollü bir şekilde sağlandı. Vatandaşların alışverişlerini sağlıklı ve güvenli bir şekilde yapabilmesi için girişe ozon tüneli yerleştirildi. Ozon tünelinden geçen ve ateşi ölçülen vatandaşlar maske takmaları ve sosyal mesafeyi korumaları konusunda da uyarıldılar.
Keyifli alışverişin adresi Kepez
Güvenli bir ortamda alışveriş yapma imkanı bulan vatandaşlar, mini konserlerle de keyifli bir gün geçirme fırsatı buldu. ‘Haydi Hanımlar Getir Sat Günleri’ ile hanımlar evlerindeki 2. el eşyaları da satışa sundu. Kepez Belediyesi ve Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odalar Birliği(AESOB), işbirliğiyle düzenlenen ‘İndirimli Alışveriş Günleri’nde ise ilçe esnafı ayakkabıdan çantaya, her türlü ürünü Antalyalılara hesaplı bir şekilde ulaştırdı. ‘Haydi Hanımlar Getir Sat’ ve ‘İndirimli Alışveriş Günleri’ her Cumartesi 10.00 ile 22.00 saatleri arasında Kepez Kent Meydanı’nda alıcı ve satıcıları buluşturacak.