Son Haberler
- Kepez, Büyükşehir ile yağmur suyu sorununu çözüyor
- Kepez Belediyesi’nden 35 branşta ücretsiz kurs
- Başkan Kocagöz’den, duyarlı personele ödül
- Kepez Belediyesi personelinden örnek davranış
- Kepez Emek Mahallesi’ni de dönüştürüyor
- Geleceğin şampiyonları Kepez’de yetişiyor
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
- Kıbrıs Anı Evi’nin kapıları ziyaretçilere açıldı
- Süper kızların KKTC provası
- Kepez’de icraat zamanı
Kepez’den üniversite adaylarına ücretsiz tercih danışmanlığı
28 Temmuz 2020, Salı - 10:34Kepez Belediyesi, üniversite adaylarına 4-14 Ağustos tarihlerinde Mimar Sinan Kongre Merkezi’nde ‘Üniversite Tercih Danışmanlığı’ hizmeti verecek.
Üniversiteye hazırlanan öğrencilere yönelik ücretsiz kurslar ve deneme sınavları düzenleyen Kepez Belediyesi, tercih döneminde de adayların yanında olacak. Kepez Belediyesi, adaylara ücretsiz ‘Üniversite Tercih Danışmanlığı’ hizmeti verecek. Gençlerin geleceğine yön vermelerine katkı sunacak olan Kepez Belediyesi, Mimar Sinan Kongre Merkezi’nde 4-14 Ağustos tarihleri arasında üniversite adaylarını ağırlayacak. Adaylar belirtilen tarihlerde 08.30 ile 17.30 saatleri arasında ‘Üniversite Tercih Danışmanlığı’ hizmetinden yararlanabilecekler. Uzman eğitim kadrosu ile hizmet verecek olan Kepez Belediyesi, adayların puan, başarı sıralaması ve üniversite kontenjanı gibi kriterlere göre, tercihlerini doğru bir şekilde yapabilmelerine destek olacak. Adaylar, Üniversite Tercih Danışmanlığı hizmeti için www.kepezkultur.com ve 339 73 12 nolu telefonundan bilgi alabilecekler.