Son Haberler
- Kepez, Büyükşehir ile yağmur suyu sorununu çözüyor
- Kepez Belediyesi’nden 35 branşta ücretsiz kurs
- Başkan Kocagöz’den, duyarlı personele ödül
- Kepez Belediyesi personelinden örnek davranış
- Kepez Emek Mahallesi’ni de dönüştürüyor
- Geleceğin şampiyonları Kepez’de yetişiyor
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
- Kıbrıs Anı Evi’nin kapıları ziyaretçilere açıldı
- Süper kızların KKTC provası
- Kepez’de icraat zamanı
Belediye Tıp Merkezi’nin ruhsatı hekimlere teslim
24 Temmuz 2020, Cuma - 16:00Kepez Belediyesi’nin bünyesinde hizmet veren Sağlık Merkezi, Tıp Merkezi statüsüne alınmış ve geçtiğimiz günlerde merkezin ruhsatı Antalya İl Sağlık Müdürü Dr. Ünal Hülür tarafından Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’ye verilmişti. Başkan Tütüncü de Belediye Tıp Merkezi’nin ruhsatını gerçek sahiplerine, kurumun uzman hekimlerine teslim etti. Belediye Tıp Merkezi’ni ziyaret ederek, tüm sağlık çalışanlarına özverili çalışmalarından dolayı teşekkür eden Tütüncü, “Bu başarı sağlık çalışanlarımızın başarısıdır” dedi.
Doktorlarımıza kocaman gönül borcumuz var
Belediye Sağlık Merkezi’nin muhteşem bir başarıya imza attığını vurgulayan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, “Belediye Sağlık Merkezimiz vites büyüterek çalışmalarına önümüzdeki günlerde de devam edecek. Bu önemli, başarıyı sağlayan uzman doktorlarımıza kocaman bir gönül borcumuz var. Bugün ruhsatı gerçek sahiplerine onlara takdim etmeye geldim.”diye konuştu.
Yeni başarılara imza atacağız
“Çok güzel başarılara inanıyorum ki onlarla beraber imza atacağız.” diyerek sözlerine devam eden Başkan Tütüncü, “Sağlık alanında örnek çalışmalar yapan, Türkiye'ye çok özel projeler kazandıran Kepez Belediyesi, bundan sonra da uzman hekimleriyle, sağlık çalışanlarıyla birlikte yeni başarı hikayeleri yazmaya, yeni başarılara imza atmaya devam edecek. İnancımız o ki; Kepezliler Antalyalılar bu güzel şehrin insanları her şeyin en güzeline layık.” ifadelerini kulandı.