Son Haberler
- Kocagöz, asfalt çalışmalarını yerinde inceledi
- Kepez’de öncelik personel güvenliği
- Kepez’de Drag Şampiyonası heyecanı başlıyor
- Kepez, Büyükşehir ile yağmur suyu sorununu çözüyor
- Kepez Belediyesi’nden 35 branşta ücretsiz kurs
- Başkan Kocagöz’den, duyarlı personele ödül
- Kepez Belediyesi personelinden örnek davranış
- Kepez Emek Mahallesi’ni de dönüştürüyor
- Geleceğin şampiyonları Kepez’de yetişiyor
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
Kepez’in sanat ve meslek kursları açıldı
19 Haziran 2020, Cuma - 16:12Dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs(Covid-19) salgınına karşı alınan önleyici tedbirler kapsamında Antalya Kepez Meslek Eğitim Kursları’na(AKMEK), geçici süreyle ara verilmişti. Pandemide kontrollü normalleşmenin başlamasıyla birlikte AKMEK’in kapıları yeniden kursiyerlere açıldı. Meslek, sanat, bilgisayar, yabancı dil, sosyal ve kültürel olmak üzere 5 farklı alanı ve onlarca branşı kapsayan kurslar, 20 merkezde kursiyerlerine hizmet veriyor. Kültür gezileri, sağlık taramaları ve çeşitli alanlardaki seminerlerle de hanımlara sosyalleşme imkanı sunan kurslar, girişimci hanımlarında önünü açıyor. Her yıl binlerce kişiye yetenek geliştirme imkanı sağlayan AKMEK, kursiyerlerinin yıl boyunca el emeği ve göz nuru ile yaptığı eşsiz eserleri de ‘Narin Eller, Nadir İşler’ adıyla düzenlenen yıl sonu sergisinde beğeniye sunuyor.