Son Haberler
- Kocagöz, asfalt çalışmalarını yerinde inceledi
- Kepez’de öncelik personel güvenliği
- Kepez’de Drag Şampiyonası heyecanı başlıyor
- Kepez, Büyükşehir ile yağmur suyu sorununu çözüyor
- Kepez Belediyesi’nden 35 branşta ücretsiz kurs
- Başkan Kocagöz’den, duyarlı personele ödül
- Kepez Belediyesi personelinden örnek davranış
- Kepez Emek Mahallesi’ni de dönüştürüyor
- Geleceğin şampiyonları Kepez’de yetişiyor
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
Özel çocuklara ‘Sevgi Atölyesi’ müjdesi
17 Mayıs 2020, Pazar - 12:05Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, 10-16 Mayıs tarihleri arasında kutlanan Engelliler Haftası’nda engelli bireyler ve aileleri ile bir araya geldi. Başkan Tütüncü, Koronavirüsü (Covid-19) önleyici tedbirler kapsamında telekonferans sistemiyle buluştuğu engelli bireyler ve ailelerinin Engelliler Haftası’nı kutladı. Antalya Down Sendromlular ve Engelliler Dernek Başkanı Gülcan Ay’ında katıldığı telekonferans görüşmesinde Başkan Tütüncü, engelli bireyler ve ailelerinin istek ve dileklerini de dinledi. Başkan Tütüncü, görüşme sırasında özel çocuklara çeşitli eğitimlerin verildiği ‘Sevgi Atölyesi’ni de genişletme sözü verdi.
Sevgi atölyelerinde güzel ortamlar
Engelliler Haftası nedeniyle, basketbol topu da hediye eden Tütüncü, her zaman engelli bireylerin yanı başında olduklarını ve olmaya da devam edeceklerini söyledi. Engellerin ancak sevgiyle kaldırılabileceğini belirten Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, “Özel çocuklarımız sevgi atölyelerinde güzel ortamlar paylaşıyorlar. Sevgileri büyütmek ve mutlulukları artırmak ve gülen yüzleri daha da neşeli kılmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Bizim için 365 günün 365 günü sevgili özel çocuklarımızla ilgilendiğimiz, engelleri sevgiyle kaldırdığımız bir dönemdir” dedi.