Son Haberler
- Kocagöz, asfalt çalışmalarını yerinde inceledi
- Kepez’de öncelik personel güvenliği
- Kepez’de Drag Şampiyonası heyecanı başlıyor
- Kepez, Büyükşehir ile yağmur suyu sorununu çözüyor
- Kepez Belediyesi’nden 35 branşta ücretsiz kurs
- Başkan Kocagöz’den, duyarlı personele ödül
- Kepez Belediyesi personelinden örnek davranış
- Kepez Emek Mahallesi’ni de dönüştürüyor
- Geleceğin şampiyonları Kepez’de yetişiyor
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
Vefa desteğe motorize ekip
29 Nisan 2020, Çarşamba - 13:03Türkiye Motosiklet Federasyonunun(TMF) desteği, valiliklerin izni ve koordinasyonuyla ihtiyaç sahiplerine gönüllü hizmet götüren Vefa Motosiklet Timi, Kepez’de de yuvalara sıcacık yardım elini uzattı. Kepez Kaymakamlığının yönlendirdiği Vefa Motosiklet Timi gönüllülerinden 10 motosikletli ihtiyaç sahipleri için tek yürek oldu. Korona virüs vakasının Türkiye’de görüldüğü 12 Mart tarihinden itibaren ilçede engelli, yaşlı ve yatağa bağımlı 2 bin 586 kişiye evde sağlık hizmeti götüren Kepez Belediyesi Sağlık Merkezi, reçete edilen ilaçları ihtiyaç sahiplerine Vefa Motosiklet Timi aracılığıyla ulaştırıyor. Vefa Motosiklet Timi gönüllüleri, koronavirüs (Covid-19) salgını nedeniyle sokağa çıkamayan vatandaşların maske, dezenfektan ve talep ettikleri diğer ihtiyaçlarını da kapılarına kadar teslim ediyor.
Sosyal dayanışma örneği
Gönüllülük esasıyla sosyal dayanışma, birlik ve beraberliğin en büyün örneğini sergileyen Vefa Motosiklet Timi, ilçe sakinlerine ihtiyaçlarını en hızlı şekilde ulaştırıyor. Vefa Motosiklet Timinin kahramanları ile bir araya gelen Kepez Belediyesi Başkan Yardımcısı Dr. Mustafa Özsoy, gönüllülere ayrı ayrı teşekkür etti. Grubun koordinasyonunu sağlayan Türkiye Motosiklet Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi, Antalya A2 Teker Motosiklet Kulübü Başkanı ve Vefa Motosiklet Timi Antalya Sorumlusu Ali Ekber Ekici de, Antalya’da 120 motosikletli kurye hizmeti veren gönüllü olduğunu, valilik ve kaymakamlıkların yönlendirdiği görevlerde yer aldıklarını söyledi.