Son Haberler
- Kepez Belediyespor’da hedef, bütün branşlarda başarılı olmak
- Kocagöz, asfalt çalışmalarını yerinde inceledi
- Kepez’de öncelik personel güvenliği
- Kepez’de Drag Şampiyonası heyecanı başlıyor
- Kepez, Büyükşehir ile yağmur suyu sorununu çözüyor
- Kepez Belediyesi’nden 35 branşta ücretsiz kurs
- Başkan Kocagöz’den, duyarlı personele ödül
- Kepez Belediyesi personelinden örnek davranış
- Kepez Emek Mahallesi’ni de dönüştürüyor
- Geleceğin şampiyonları Kepez’de yetişiyor
Kepezli hayırseverden maske üretimi için anlamlı bağış
9 Nisan 2020, Perşembe - 11:53Kepez steril maske üretiminde tek yürek oldu. Kepez Belediyesi, Dünyayı etkileyen yeni tip Koronavirüs (Covid-19) salgınının ilçede yayılmaması için tüm imkanları seferber ederken, bir yandan da hummalı bir şekilde ilçe sakinlerine maske üretiyor. Gönüllülerle günde 8 bin adet üretilen maskeler, Kepez Sağlık Merkezi’nde steril edildikten sonra paketleniyor ve ardından da Kepezlilerin kullanımına sunuluyor. Kepezlilerin steril maske üretiminde tek yürek olduğu bu hassas süreçte, isminin açıklamasını istemeyen bir hayırseverden de çok anlamlı bir destek geldi. Kepezli hayırsever daha çok maske üretilmesi için evindeki 1960 model emektar dikiş makinesini her gün 8 bin maske üretiminin yapıldığı Antalya Kepez Meslek Eğitim Kursları’na(AKMEK) bağışladı. Antika değerindeki 60 yaşındaki dikiş makinesi, AKMEK kursiyerlerine de nostalji yaşattı. Singer marka dikiş makinesi, kursiyerlerin gözdesi oldu.