Son Haberler
- Kepez’den Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği
- Kepez Belediyespor’da hedef, bütün branşlarda başarılı olmak
- Kocagöz, asfalt çalışmalarını yerinde inceledi
- Kepez’de öncelik personel güvenliği
- Kepez’de Drag Şampiyonası heyecanı başlıyor
- Kepez, Büyükşehir ile yağmur suyu sorununu çözüyor
- Kepez Belediyesi’nden 35 branşta ücretsiz kurs
- Başkan Kocagöz’den, duyarlı personele ödül
- Kepez Belediyesi personelinden örnek davranış
- Kepez Emek Mahallesi’ni de dönüştürüyor
Kepez Belediyesi gönülleri ısıtıyor
1 Nisan 2020, Çarşamba - 13:34Koronavirüs nedeniyle evinden çıkamayan ve yardıma ihtiyacı olan vatandaşlar Kepez Belediyesi’nin şefkatli elleriyle ısınıyor. Sokağa çıkma sınırlaması getirilen 65 yaş ve üstü ile kronik rahatsızlığı bulunan ilçe sakinlerinin yardımlarına koşabilmek için 7/24 saat hizmet veren Kepez Belediyesi, yardım çağrılarına da jet hızıyla yetişiyor. Kepez Belediyesi’nin (0 242) 310 58 58 numaralı telefon hattından Kepez İletişim Merkezi’ne(KİM) ulaşan vatandaşlar, pazardan markete kadar tüm ihtiyaçlarını bildiriyor. Kepez Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri de, bildirilen istekler doğrultusunda alışveriş yaparak, sokağa çıkma sınırlaması bulunan vatandaşların ihtiyaçlarını kapılarına kadar götürerek teslim ediyor. Kepez Belediyesi, vatandaşların isteklerini yerine getirmekle de kalmıyor. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, yaşlıları, hastaları, şehit ailelerini de görüntülü olarak arayarak, bir isteklerinin olup olmadığını bizzat kendisi soruyor. Kepez Belediyesi, yardım çalışmalarını Antalya Valiliği öncülüğünde oluşturulan Vefa Sosyal Destek Grubu ile koordineli olarak sürdürüyor.