Son Haberler
- Kepez’den Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği
- Kepez Belediyespor’da hedef, bütün branşlarda başarılı olmak
- Kocagöz, asfalt çalışmalarını yerinde inceledi
- Kepez’de öncelik personel güvenliği
- Kepez’de Drag Şampiyonası heyecanı başlıyor
- Kepez, Büyükşehir ile yağmur suyu sorununu çözüyor
- Kepez Belediyesi’nden 35 branşta ücretsiz kurs
- Başkan Kocagöz’den, duyarlı personele ödül
- Kepez Belediyesi personelinden örnek davranış
- Kepez Emek Mahallesi’ni de dönüştürüyor
Kepez kültür sanat hizmetini evlere taşıdı
31 Mart 2020, Salı - 12:08Kepez Belediyesi, Koronavirüs salgını nedeniyle gezilemeyen güncel sergileri sosyal medya aracılığıyla sanatseverlerin beğenisine sunuyor. ‘Evde kal, sanatla kal’ mottosu ile yola çıkan Kepez Belediyesi, sosyal medya hesaplarından Modern Sanatlar Galerisi’ndeki güncel sergilerin eserlerini paylaşıyor. Kepez Belediyesi, ressam Zuhal Başbuğ’un ‘Anadolu’da Kadın’ konulu resim sergisindeki eserleri de sanatseverlerle paylaştı.
Evden çıkmıyoruz, sanattan ayrı kalmıyoruz
Genellikle kadın figürüne yer vererek, ağırlıklı olarak figüratif kompozisyonlu çalışmalar gerçekleştiren ressam Zuhal Başbuğ’un eserleri önümüzdeki günlerde de Kepez Belediyesi’nin sosyal medya hesapları üzerinden sanatseverlerle paylaşılmaya devam edecek. Kepez Belediyesi’nin, sosyal medya hesaplarından sanatın önemine değinilen paylaşımında; “Zorunlu olmadıkça evden çıkmıyoruz ama sanattan ayrı da kalmıyoruz. Sergileri gezemiyorum diye üzülmeyin. Güncel sergilerimizde yer alan eserleri sizlerle sosyal platformda paylaşmaya devam edeceğiz. Takipte kalın! “ ifadeleri yer aldı. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü de sosyal medya hesaplarından hemşehrilerini sanatla buluşturan, belediyenin Modern Sanatlar Galerisi yönetimine teşekkür etti.