Son Haberler
- Kepez’den Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği
- Kepez Belediyespor’da hedef, bütün branşlarda başarılı olmak
- Kocagöz, asfalt çalışmalarını yerinde inceledi
- Kepez’de öncelik personel güvenliği
- Kepez’de Drag Şampiyonası heyecanı başlıyor
- Kepez, Büyükşehir ile yağmur suyu sorununu çözüyor
- Kepez Belediyesi’nden 35 branşta ücretsiz kurs
- Başkan Kocagöz’den, duyarlı personele ödül
- Kepez Belediyesi personelinden örnek davranış
- Kepez Emek Mahallesi’ni de dönüştürüyor
Tütüncü şehit aileleri ile görüntülü konuştu
30 Mart 2020, Pazartesi - 15:05Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Koronavirüs(Covid-19) salgını nedeniyle önleyici tedbirler kapsamında evlerinden çıkamayan hemşehrileriyle cep telefonu aracılığıyla görüntülü konuşuyor. Başkan Tütüncü, öncelikli olarak şehit aileleri, 65 yaş ve üstü vatandaşlarla görüntülü konuşma gerçekleştirerek, bir ihtiyaçlarının olup olmadığını sordu. Şehit ailelerini de tek tek arayan Tütüncü, hal hatırlarını sorarak, sağlıkları için dışarıya çıkmamalarını istedi. Tütüncü “Sizler bizim her şeyimizsiniz. Her hangi bir ihtiyacınız olursa beni, 24 saat arayabilirsiniz. Bende sizlerin evladıyım. İstediğiniz zaman beni arayabilirsiniz. Bu zor günlerimizde tüm imkanlarımızla sizlerin emrindeyiz. “ dedi. Şehit aileleri de ; “Devletimizin yanındayız, kurallara uyuyoruz. Allah sizlerden razı olsun, sizleri başımızdan eksik etmesin” ifadelerini kullandılar.