Son Haberler
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
- Kepez’den Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği
- Kepez Belediyespor’da hedef, bütün branşlarda başarılı olmak
- Kocagöz, asfalt çalışmalarını yerinde inceledi
- Kepez’de öncelik personel güvenliği
- Kepez’de Drag Şampiyonası heyecanı başlıyor
- Kepez, Büyükşehir ile yağmur suyu sorununu çözüyor
- Kepez Belediyesi’nden 35 branşta ücretsiz kurs
- Başkan Kocagöz’den, duyarlı personele ödül
Kepez’de pedallar yarışacak
30 Ocak 2020, Perşembe - 11:26Kepez’in 120 dakika dağ bisikleti heyecanı başlıyor. Türkiye’nin farklı bölgelerinden katılımcıları ağırlayacak yarış, 2 Şubat Pazar günü düzenlenecek. Kepez Varyantındaki PARKFUNtastic’te gerçekleştirilecek yarış, hem sporculara, hem de izleyicilerine heyecanlı dakikalar yaşatacak. 2,5 kilometrelik parkurda ve 120 dakikada en çok turu atan yarışmacı günün şampiyonu olacak. Kepez’deki heyecanlı yarışlara katılmak isteyenler ‘120dk.org’ adresinden kayıt işlemleri ile ilgili her türlü bilgiye ulaşabilecekler. Kadınlar 3 kategori, erkeklerde 5 kategoride olmak üzere toplamda 8 kategoride yapılacak yarışlar, bisiklet tutkunlarını bir kez daha Kepez’de buluşturacak.