Son Haberler
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
- Kepez’den Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği
- Kepez Belediyespor’da hedef, bütün branşlarda başarılı olmak
- Kocagöz, asfalt çalışmalarını yerinde inceledi
- Kepez’de öncelik personel güvenliği
- Kepez’de Drag Şampiyonası heyecanı başlıyor
- Kepez, Büyükşehir ile yağmur suyu sorununu çözüyor
Kepez’in araçları dezenfekte ediliyor
28 Ocak 2020, Salı - 10:27Temiz bir çevre için çalışan Kepez Belediyesi, ilçe sakinlerine daha kaliteli hizmet verebilmek ve personelinin daha sağlıklı bir ortam da çalışabilmesini sağlamak için her gün hizmet araçlarını dezenfekte ediyor. Kepez Belediyesi’nin Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, cadde ve sokakların temizliğinin yanı sıra belediye araçlarının temizliğine de büyük önem veriyor. İlçede bulunan çöp konteynerlerini de sürekli dezenfekte eden Kepez Belediyesi, aynı hassasiyeti hizmet araçlarında da gösteriyor. İlçe sakinlerine daha temiz ve daha hijyenik bir ortamda hizmet verebilmek için her gün mesai bitiminde tüm hizmet araçlarını dezenfekte ediyor. Kepez Belediyesi’nin hizmet araçları, kirden ve zararlı organizmalardan arındırılarak, güvenli hale getiriliyor.