Son Haberler
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
- Kepez’den Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği
- Kepez Belediyespor’da hedef, bütün branşlarda başarılı olmak
- Kocagöz, asfalt çalışmalarını yerinde inceledi
- Kepez’de öncelik personel güvenliği
- Kepez’de Drag Şampiyonası heyecanı başlıyor
- Kepez, Büyükşehir ile yağmur suyu sorununu çözüyor
Tatilde en büyük eğlence Kepez’de
24 Ocak 2020, Cuma - 17:43Antalya Sömestir Festivali, Mimar Sinan Kongre Merkezi’nde minik ziyaretçilerini ağırlamaya devam ediyor. Tüm hızıyla süren festivalde, dolu dolu etkinlikler sayesinde heyecan ve coşku bitmek bilmiyor. Her gün saat 11.30’da kapılarını ziyaretçilerine aralayan festivalde, çocuklar gönüllerince eğlenme imkanı buluyor. Antalya’nın Sömestir Festivali, 3. gününde yine dop dolu etkinliklerle çocuklara keyifli anlar yaşattı. İllüzyon gösterisi, Show’lar ve turnuvalar ile doyasıya eğlenen çocuklar, atölye çalışmalarıyla da unutulmaz bir deneyim yaşadılar. Buz pisti, survivor, planetaryum, kar küresi, langırt, balon park ile heyecanlı saatler geçiren çocuklar, eğlenirken aslında aileleriyle de zaman geçirme fırsatı yakaladılar. TRT’nin Çocuk Tiyatrosu İBİ Pasta Adası Müzikali’de festivale renk katan en özel gösteriler arasında yer aldı. Aynı gün 2 kez gösterime giren tiyatro, çocuklar tarafından büyük ilgi gördü. Ziyaretçilerine unutulmaz anlar yaşatan festival, 26 Ocak Pazar günü saat 18.00’da kapılarını kapatacak.