Son Haberler
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
- Kepez’den Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği
- Kepez Belediyespor’da hedef, bütün branşlarda başarılı olmak
- Kocagöz, asfalt çalışmalarını yerinde inceledi
- Kepez’de öncelik personel güvenliği
- Kepez’de Drag Şampiyonası heyecanı başlıyor
Kepez ekmeğini satıyor, eğitim bursu veriyor
25 Aralık 2019, Çarşamba - 11:59Kepez Belediyesi Kalkınma Vakfı, sattığı her ekmeğin geliri ile binlerce öğrenciye eğitim bursu veriyor. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’nün 2009 yılında göreve gelmesiyle işlevsel hale gelen ve burs vermeye başlayan Kepez Vakfı, 11 yılda 16 bin 708 öğrenciye burs desteği sağladı. Başkan Tütüncü, döneminde mevcut borçlarından arınmakla kalmayan Vakıf, binlerce öğrenciye de burs kapılarını araladı. Kepez Belediyesi Kalkınma Vakfı, 11 yılda 16 bin 708 öğrenciye ulaştı.
Hedefimiz daha fazla öğrenciye burs
Çocukların ve gençlerin eğitimlerine büyük önem verdiklerine değinen Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, “Onlar bizim her şeyimiz. Hedefimiz her yıl daha fazla öğrencimize burs desteği sağlayabilmek. Bugün, eğitim bursu verdiğimiz öğrenci sayısında 16 bin 708 kişiye ulaşabildiysek, işte bu bizim için büyük bir mutluluk vesilesidir. Kepez’den alınan her ekmekle sizlerde burslu okuyan öğrencilerimize destek olabilirsiniz.” dedi.