Son Haberler
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
- Kepez’den Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği
- Kepez Belediyespor’da hedef, bütün branşlarda başarılı olmak
- Kocagöz, asfalt çalışmalarını yerinde inceledi
- Kepez’de öncelik personel güvenliği
- Kepez’de Drag Şampiyonası heyecanı başlıyor
Kepez’in gençleri sporcularla buluşuyor
20 Aralık 2019, Cuma - 13:31Kepez Belediyesi, Kepez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile Kepez Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü işbirliğiyle düzenlenen ‘Sporcu Gençlik Buluşmaları’ devam ediyor. Her yıl eğitim ve öğretim sezonunda gerçekleştirilen ve gençlerin sporla büyümesini hedefleyen ‘Sporcu Gençlik Buluşmaları’nın bu haftaki rotası Kepez’deki Baraj İlkokulu ve Ortaokulu oldu. Sporcu Gençlik Buluşmaları’na Kepez Belediyesi Spor Kulübü Başkanı Hakan Çatal ve kulübün sporcuları katıldı. Sporcu Gençlik Buluşmasının açılış konuşmasını Baraj Ortaokulu Müdürü Savaş Erarslan, yaptı.
Sağlıklı bir yaşam için sporun çok önemli olduğuna değinen Müdür Erarslan, projenin okullarında gerçekleştirilmesinden dolayı duyduğu mutluluğu dile getirerek, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü'ye teşekkür etti. Kepez Belediyesi Spor Kulübü Başkanı Hakan Çatal’da, sporu gençlerin yaşam şekli haline getirmenin en büyük amaçları olduğunu söyledi.
Başkan Çatal, konuşmasının ardından Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü imzalı, A Milli Futbol Takımının 1923 yılında ilk kez giydiği formayı okula hediye etti.