Son Haberler
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
- Kepez’den Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği
- Kepez Belediyespor’da hedef, bütün branşlarda başarılı olmak
- Kocagöz, asfalt çalışmalarını yerinde inceledi
- Kepez’de öncelik personel güvenliği
- Kepez’de Drag Şampiyonası heyecanı başlıyor
Tütüncü'den doğum günü sürprizi
12 Aralık 2019, Perşembe - 09:36Hemşehrilerinin özel günlerine büyük önem veren Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, sürpriz ziyaretlere devam ediyor. Kepez’in 68 mahallesini ev ev, kapı kapı dolaşarak, gönüllere konuk olan Başkan Tütüncü, hemşehrilerinin davetlerini de geri çevirmiyor. Başkan Tütüncü, doğum günü kutlamasında kendisini mutlaka görmek isteyen Emine Karacula'nın evine sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdi.
Tütüncü’ye teşekkür
Doğum günü pastasını birlikte kesen Tütüncü, Emine Karacula’ya ve ailesine sağlıklı ve mutlu bir ömür diledi. Kalpler kazanmanın ve gönüller yapmanın çok önemli olduğuna değinen Başkan Tütüncü, “Emine hanım, bugün bir mesajla beni doğum gününe davet etti. Onu geri çevirmek olmazdı. Yoğun bir akşamın sonunda koşa koşa geldim. Mutlulukları paylaşarak büyütmenin heyecanı bir başka” dedi. Emine Karacula’da kendisini kırmayarak doğum günü kutlamasına katılan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’ye teşekkür etti.