Son Haberler
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
- Kepez’den Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği
- Kepez Belediyespor’da hedef, bütün branşlarda başarılı olmak
- Kocagöz, asfalt çalışmalarını yerinde inceledi
- Kepez’de öncelik personel güvenliği
- Kepez’de Drag Şampiyonası heyecanı başlıyor
Kepez’de yüzme bilmeyen kalmayacak
2 Aralık 2019, Pazartesi - 15:21Kepez Belediyesi, Cumhurbaşkanlığının 100 Günlük Eylem Planı Kapsamında Hazırlanan ‘Yüzme Bilmeyen Kalmasın’ Projesi kapsamında Kepezli hanımlara yüzme öğretiyor. Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Milli Eğitim Bakanlığı arasında imzalanan protokolle 81 ilde hayata geçirilen "Yüzme Bilmeyen Kalmasın Projesi” kapsamında Kepez’de de bayanlara ücretsiz yüzme kursları veriliyor. Kepez Belediyesi’nin Adnan Menderes Olimpik Yüzme Havuzu’nda açılan yüzme kursları ev hanımları tarafından büyük ilgi gördü.
Tütüncü’ye teşekkür
Antalya’da yaşayıp, yüzme bilmiyor olmanın kendileri için büyük bir eksiklik olduğunu dile getiren kadın kursiyerler, kendilerine kapılarını sonuna kadar açan özellikle ev hanımlarına ayrı bir önem veren Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’ye teşekkür ettiler. Spora ve sporculara yönelik önemli projelere imza atan Kepez Belediyesi, 10 bin ev hanımına yüzme öğretmeyi hedefliyor.