Son Haberler
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
- Kepez’den Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği
- Kepez Belediyespor’da hedef, bütün branşlarda başarılı olmak
- Kocagöz, asfalt çalışmalarını yerinde inceledi
- Kepez’de öncelik personel güvenliği
- Kepez’de Drag Şampiyonası heyecanı başlıyor
Kepez Belediyesi’nde vergi mesaisi
27 Kasım 2019, Çarşamba - 14:10Kepez Belediyesi, mükelleflerin 2 Aralık’ta sona erecek olan Emlak Vergisi, Çevre Temizlik Vergisi, İlan ve Reklam Vergilerini zamanında yatırabilmeleri için ek mesai uygulaması yapacak. Vatandaşların mağdur olmaması ve vergilerini rahatça yatırabilmesi için Özdilek ve MarkAntalya AVM’ye kurulan vezneler ile Gülveren Mahallesi’ndeki belediye veznesi hafta sonu da mesai saatleri içinde mükelleflere hizmet verecek.
Kepez vezneleri 24.00 kadar açık
Kepez Belediyesi’nin giriş katında bulunan veznelerde cumartesi ve pazar günü açık tutulacak. Emlak Vergisi, Çevre Temizlik Vergisi, İlan ve Reklam Vergilerinde 2019 yılı ikinci taksit ödemelerinin son günü olan 2 Aralık pazartesi günü belediye vezneleri saat 24.00’a kadar hizmet verecek. Vatandaşlar vergilerini Halk Bank Şubeleri’nden veya belediyenin www.kepezbld.gov.tr resmi internet sitesindeki ‘İnteraktif Belediyecilik’ bölümünde bulunan ‘Vergi Ödeme’ kısmını tıklayarak ödemelerini gerçekleştirebilecekler.