Son Haberler
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
- Kepez’den Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği
- Kepez Belediyespor’da hedef, bütün branşlarda başarılı olmak
- Kocagöz, asfalt çalışmalarını yerinde inceledi
- Kepez’de öncelik personel güvenliği
- Kepez’de Drag Şampiyonası heyecanı başlıyor
Tütüncü’den Öğretmenlerine Vefa
24 Kasım 2019, Pazar - 17:08Kepez’de hemşehrileriyle her fırsatta bir araya gelerek, onların dertlerine sıkıntılarına çözümler üreten Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, eğitim hayatında kendisi üzerinde büyük emeği olan öğretmenlerini de unutmuyor. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde Naciye Havva Manavuşak İlkokulu’ndaki öğretmeni Kenan Koçman, Lise öğretmenleri Osman Göster ve Ahmet Alp’i evlerinde ziyaret ederek, öğretmenler gününü kutladı. Kenan, Osman ve Ahmet öğretmenler, bu özel günde belediye başkanı öğrencisi Hakan Tütüncü’yü karşılarında görünce çok duygulandılar.
Tütüncü’yü duygulandıran ziyaret
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, öğretmenlerinin ellerinden öperek, onlara çiçek takdim etti. Ahmet Alp öğretmeni evinde ziyaret ederek acil şifa dileklerinde bulunan Başkan Tütüncü, “Bize kattığı tüm değerler ve yolumuzu aydınlatan ilimler için ona şükran borçluyum. “ dedi. İlkokul öğretmeni Kenan Koçman’ı da evinde ziyaret eden Başkan Tütüncü, “Bana ilkokulda okuma yazmayı öğreten, ruhumu şekillendiren en özel büyüklerimden. O benim ilkokul öğretmenim. 32 yıldır onu hiç unutmadım. Hep aradım sordum. Bu anlamlı günde de şükranlarımı, sağlık ve afiyet dileklerimi ilettim” diye konuştu. Lise matematik öğretmeni Osman Göster’i de yine evinde ziyaret eden Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, “Öğretmenim, hayatımda iz bırakan büyüklerimden. Bu güzel günde onu da ziyaret ederek, şükran duygularımı bir kez daha ifade etmek istedim. Allah onları başımızdan eksik etmesin” dedi.