Son Haberler
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
- Kepez’den Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği
- Kepez Belediyespor’da hedef, bütün branşlarda başarılı olmak
- Kocagöz, asfalt çalışmalarını yerinde inceledi
Kepez’in gençleri, sporcularla buluşuyor
8 Kasım 2019, Cuma - 15:58Kepez Belediyesi, Kepez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Kepez Gençlik Hizmetleri Müdürlüğü işbirliğiyle gerçekleştirilen Sporcu Gençlik Buluşmaları başladı. 2019-2020 Eğitim ve Öğretim sezonunun ‘Sporcu Gençlik Buluşmaları’ startı Şerife Tufan İlkokulu’ndan verildi. Sporcu Gençlik Buluşmaları’na Kepez Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürü Yüksel Dorul, Kepez Belediyesi Spor Kulübü Başkanı Hakan Çatal ve Kepez Belediyespor Kulübü sporcuları katıldı. Sporcu Gençlik Buluşmasının açılış konuşmasını yapan Şerife Tufan İlkokulu Müdürü Ali Sılı, projenin dördüncü sezon ilk buluşmasının okullarında gerçekleştirilmesinden dolayı duyduğu mutluluğu dile getirdi.
Tütüncü’ye teşekkür
Bu tür projelerin öğrencilerin gelişimi ve spora bakışı açısından son derece önemli olduğunun altını çizen Müdür Sılı, Kepez’de spora, eğitime her zaman büyük destek veren Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü'ye teşekkür etti. Kepez Belediyesi Spor Kulübü Başkanı Hakan Çatal’da “Bugün en az öğretmen ve öğrencilerimiz kadar bizde heyecanlıyız. Dört yıldır aynı şevk ve kararlılıkla öğrencilerimizle buluşuyoruz. Gençlerimizin spora bakış açısını değiştirmek, onlara sporu sevdirmek ve sporu gençlerimizin yaşam şekli haline getirmek en büyük amacımız” dedi. Kepez Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürü Yüksel Dorul da, Sporcu Gençlik Buluşması’nın neden Şerife Tufan İlkokulu’ndan başladığını anlattı. İlçe müdürlüğünün sporcu kaynağının neredeyse yüzde ellisinin buradan karşılandığını belirterek, projeye emeği geçen Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’ye de teşekkür etti.