Son Haberler
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
- Kepez’den Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği
- Kepez Belediyespor’da hedef, bütün branşlarda başarılı olmak
- Kocagöz, asfalt çalışmalarını yerinde inceledi
Kepez’de Offroad heyecanı başladı
26 Ekim 2019, Cumartesi - 15:34Kepez Belediyesi’nin destekleri, Antalya Offroad ve Motorsporları Kulübü işbirliğiyle düzenlenen 2019 Akdeniz Offroad Kupası 3. Ayak Yarışları başladı. Kepez Belediyesi’nin geçtiğimiz yıl hizmete kazandırdığı Varsak Bölgesindeki Offroad Pisti’nde start alan yarışlar, 2 gün boyunca Antalyalılara heyecan dolu anlar yaşatacak. Yarışmanın ilk günü ekipler, 2014 yılında Kepez Belediyesi tarafından gün yüzüne çıkarılan 2 bin 200 yıllık antik kentin tanıtılması amacıyla LYRBOTON KOME ismi verilen özel etapta, yarışmanın ikinci günü ise Varsak ismini taşıyan özel seyirci etabıyla yarışacaklar. Seyir keyfi yüksek, adrenalin dolu heyecanlı parkurlarda, 50 sporcu, 25 Offroad aracıyla yarışacak. Yarışlar, Ahmet Hamdi Tanpınar Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek kupa töreniyle sona erecek. 2019 Akdeniz Offroad Kupası 3. Ayak Yarışları, bu yıl Kadirli ve Osmaniye de düzenlenen ilk iki yarışın ardından kupaya yön verecek.