Son Haberler
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
- Kepez’den Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği
- Kepez Belediyespor’da hedef, bütün branşlarda başarılı olmak
- Kocagöz, asfalt çalışmalarını yerinde inceledi
Kepez’de pedallar yarıştı
20 Ekim 2019, Pazar - 15:05Kepez Belediyesi’nin 6’ıcısını düzenlediği 120 Dakika Dağ Bisikleti Yarışları, Park Funtastic’te yapıldı. Türkiye’nin çeşitli illerinden gelen bisiklet tutkunu sporcular, dereceye girebilmek için kıyasıya pedal çevirdi. Kepez Varyantındaki Park Funtastic’te düsenlenen yarışlara, internet üzerinden 146 sporcu ve sporsever kayıt yaptırdı. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’de nefes kesen yarışlarda, bisiklet tutkunlarının heyecanına ortak oldu. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, bisiklet yarışlarına her yaştan ve kesimden destek geldiğini belirterek, destek verenlere teşekkür etti. Sporcuların performansının artmasıyla yarışma süresinin 60 dakikadan 120 dakikaya çıkartılmasından duyduğu memnuniyeti de dile getiren Başkan Tütüncü, bisiklet sporuna ilgi duyan dostlarla bu heyecanı paylaşmaktan dolayı çok mutlu olduğunu söyledi.
Tütüncü’den yarış startı
Spora ve sporcuya çok önem verdiklerini belirten Tütüncü, sağlıklı nesiller için sporu hayatın içine almaya çalıştıklarını vurguladı. Her ilgi grubundan hemşerilerinin Kepez’de hem kendini ifade edebilmesi, hem de kendini bu güzel şehre ait hissedebilmesi için çeşitli organizasyonlar yaptıklarını vurgulayan Tütüncü, “Akıp geçen gündelik hayatın stresinden hemşehrilerimizi uzaklaştırabilmek, bizim en önemli çalışmalarımızdan biri. Bisiklet sporunu sevdirmeyi, doğanın ve maceranın içinde var olmayı hissettirmeyi çok önemli buluyorum” diye konuştu. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, yarışa katılacak sporculara başarı dileklerini ileterek, yarışın startını verdi. Sağlık engeli olmayan her vatandaşın katılabildiği yarışlar yüzlerce bisiklet tutkununu Kepez’de buluşturdu. Yarışların tamamlanmasının ardından dereceye girenler ödüllendirilecek.