Son Haberler
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
- Kepez’den Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği
- Kepez Belediyespor’da hedef, bütün branşlarda başarılı olmak
Tütüncü’den Kayra’ya doğum günü sürprizi
25 Eylül 2019, Çarşamba - 13:28Kepez’in 68 mahallesini ev ev, kapı kapı dolaşan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, gönüller almaya devam ediyor. Başkan Tütüncü, ziyaretler kapsamında lise arkadaşı Halil Karaca’yı evinde ziyaret etti. Lise anılarının yad edildiği ziyaret sırasında Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, evin 13 yaşına giren oğlu Kayra’ya da doğum günü sürprizi yaptı. Kayra’nın doğum gününü kutlayan Başkan Tütüncü, hayırlı, sağlıklı ve güzel bir gelecek dileğinde bulundu. Lise arkadaşı ile çay içen ve özlem gideren Başkan Tütüncü, “Çok güzel bir akşamdı. Lise arkadaşım Halil ile okul yıllarındaki anılarımızı yad ettik. Çok mutlu oldum.” dedi.