Son Haberler
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
- Kepez’den Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği
- Kepez Belediyespor’da hedef, bütün branşlarda başarılı olmak
Tütüncü’den Kepezlilere aşure ikramı
24 Eylül 2019, Salı - 10:56Kepez Belediyesi’nin Muharrem ayı dolayısıyla ilçenin farklı noktalarında aşure dağıtımı devam ediyor. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü de Muharrem ayı dolayısıyla Barınaklar Camii’ndeki aşure dağıtımı etkinliğine katıldı. Başkan Tütüncü, cami avlusunda hemşehrilerine aşure ikram etti. Hemşehrilerinin aşure gününü kutlayan ve elleriyle ikramda bulunan Başkan Tütüncü, Aşure günü aile efradının nafakasını geniş tutanın, bütün yıl nafakasının geniş olacağını söyledi. Çelebi Sultan Mehmet Cami, Süleymaniye Cami, Turgut Reis Cami ve Barınaklar Camii’nde aşure dağıtan Kepez Belediyesi, 25 Eylül Çarşamba günü Hal Cami ve 27 Eylül Cuma günü ise Akdeniz Sanayi Cami’nde de aşure dağıtımını sürdürecek.