Son Haberler
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
- Kepez’den Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği
- Kepez Belediyespor’da hedef, bütün branşlarda başarılı olmak
Kepez’de drift heyecanı
23 Eylül 2019, Pazartesi - 13:02Kepez Belediyesi tarafından ‘3. Kepez Drift ve Tuning Fest’ etkinliği düzenlendi. Gençlerin çevreyi rahatsız etmeden adrenalin ve hız tutkularını yasal ortamlarda yaşayabilmeleri amacıyla gerçekleştirilen festivalde, 65 araç drift yaparken, 35 tuning kulübü de yaklaşık 450 modifiye edilmiş araç sergiledi. Antalya dışından da katılımların olduğu festivali 10 bin hız tutkunu izledi.
Başkan Tütüncü’den drift şov
Hasan Doğan Stadı yanında düzenlenen ‘3. Kepez Drift ve Tuning Fest’ etkinliğine Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’de katıldı. Yarışları büyük bir heyecanla izleyen Başkan Hakan Tütüncü, 2 araç ile yaptığı drift şov ile hız tutkunu gençlerin heyecanına ortak oldu. Tuning bölümündeki stantları tek tek gezen Tütüncü, katılımcılarla da hatıra fotoğrafı çektirdi.
Otomobil sporlarının merkezi olduk
Kepez’i önemli bir motor sporları merkezi haline getirmek için yıllardır büyük bir çaba gösterdiklerini hatırlatan Kepez Belediye Başkanı HakanTütüncü, ilçede oto drag, moto drag ve off road pistinden motokrosa, drift alanlarına kadar gerekli hizmetleri tamamladıklarını söyledi. Gençlerin ihtiyaçlarını yasal zeminlerde tatmin etmeleri ve trafikte kimseyi rahatsız etmemelerini istediklerini belirten Başkan Tütüncü, bunun için gerekli koşulları yerine getirdiklerini söyledi.
Araba müzesi açılıyor
Drag pistinde 2 hafta sonra yine drag yarışları gerçekleştireceklerini duyuran Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, “Pistimiz yine asfaltın ağladığı güzel bir güne şahitlik edecek. Sizin ilgi duyduğunuz her şey benim de ilgi alanımdadır. Önümüzdeki yıl arabalara merak duyan siz gençler için, güzel bir ‘Nostaljik Arabalar Müzesi’ni hizmete açacağız. Kazasız belasız güzel günler diliyorum” diye konuştu. Kepez Belediyesi’nin düzenlediği 3. Kepez Drift ve Tuning Fest etkinliği gün boyunca heyecanlı anlara sahne oldu.