Son Haberler
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
- Kepez’den Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği
- Kepez Belediyespor’da hedef, bütün branşlarda başarılı olmak
Kepez temiz bir çevre için işbaşında
19 Eylül 2019, Perşembe - 13:32Kepez Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, pırıl pırıl bir Kepez için cadde ve sokaklarda temizlik faaliyetlerini titizlikle sürdürüyor. Çalışmalarını 68 mahallede büyük bir özenle gerçekleştiren ekipler, cadde ve sokakları deterjanlı sularla yıkıyor, pazar alanlarında da gece temizliği yapıyor. Sıcak havanın etkisiyle kötü koku ve bakteri üremesi artışının önüne geçebilmek için çöp konteynerlerini de düzenli olarak dezenfekte eden ve yıkayan ekipler, kaldırım kenarlarında ve orta refüjlerde bulunan otlarında temizliğini gerçekleştiriyor.
Kepez pırıl pırıl
Vatandaşlarla ev ve bahçe atıkları konusunda koordineli bir şekilde çalışan Kepez Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, mahallelerdeki atıkların görsel kirliliğe neden olmadan kaldırılmasını sağlıyor. Ekipler, yaklaşan kış mevsimi dolayısıyla da su giderlerinin bulunduğu mazgalları da sık sık temizliyor. Vatandaşlar, temizlik işleri ile ilgili istek ve dileklerini 310 58 58 ve 339 45 35 nolu telefona(Dahili 1901-1902) bildirebilirler.