Son Haberler
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
- Kepez’den Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği
- Kepez Belediyespor’da hedef, bütün branşlarda başarılı olmak
Tütüncü, belediye personeliyle bayramlaştı
9 Ağustos 2019, Cuma - 17:58Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Kurban Bayramı öncesi belediye personeliyle bayramlaştı. Başkanlık makamında gerçekleştirilen bayramlaşmada Başkan Tütüncü’nün yanında başkan yardımcıları ve birim müdürleri hazır bulundu. Personelinin elini tek tek sıkan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, sağlık, barış ve huzurlu bir bayram temennisinde bulundu.
Tütüncü, “Bayramlar paylaşmaktır”
Bayramların yardımlaşma ve paylaşmayı ifade ettiğine değinen Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, “Bu bayram dargınları barıştırmalı, dargın olduklarımızla barışmalı, sofralarda buluşmalı, lokmalarımızı ihtiyaç sahipleri ile paylaşmalıyız. Büyüklerimizi ziyaret ederek, dualarını almalı, hastalara moral vermeli, dul, öksüz, yetim ve çocukları hediyelerle sevindirmeliyiz ki; bayram anlamını bulsun” dedi.