Son Haberler
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
- Kepez’den Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği
- Kepez Belediyespor’da hedef, bütün branşlarda başarılı olmak
Kepez’den Çamlıbel’e semt spor sahası
27 Haziran 2019, Perşembe - 14:49Kepez Belediyesi, ilçeye daha fazla nitelikli semt spor sahası kazandırmak için çalışıyor. Spor yatırımlarına hız kesmeden devam eden Kepez Belediyesi, yeni bir semt spor sahasını Çamlıbel Mahallesi’ne kazandırdı. Çamlıbel Mahallesi’nde 7 bin 107 metrekare üzerine inşa edilen semt spor sahasının içinde futbol ve basketbol sahaları, açık hava fitness aletleri, spor alanları, bisiklet ve yürüyüş yolu, çocuk oyun alanları, masalar, banklar ve çatılı kamelyalar yer alıyor. Kepez Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerince çimlendirilen Çamlıbel Semt Spor Sahası, vatandaşlara doğayla iç içe, konforlu bir ortamda spor yapma imkanı sunuyor.