Son Haberler
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
- Kepez’den Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği
- Kepez Belediyespor’da hedef, bütün branşlarda başarılı olmak
Kepez’in parkları yenileniyor
27 Haziran 2019, Perşembe - 13:08Kepez Belediyesi, ilçesindeki semt parkı sayısını her geçen gün bir kat daha artırırken, bir yandan da mevcut semt parklarını da düzenliyor. Kepez Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, semt parklarını yenileme çalışmaları kapsamında; parklardaki yürüyüş parkuru, pergole, oturma grupları ve oyun gruplarını yeniliyor.
Daha güzel bir Kepez için
Göksu Mahallesi’ndeki 3 bin 355 metrekare alana sahip Şehit Er İsmail Ay Parkı ve Güneş Mahallesi 6091 sokakta ki 2 bin 700 metrekare alana sahip semt parkı da yenileme kapsamına alındı. İlçede sürdürdüğü semt parkı yenileme çalışmaları ile Kepezlilere daha güzel bir dinlenme ve yaşam alanı sunan Kepez Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, semt parklarını yenileme çalışmalarını 68 mahallede sürdürüyor.