Son Haberler
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
- Kepez’den Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği
- Kepez Belediyespor’da hedef, bütün branşlarda başarılı olmak
Çankaya Mahallesi'ne yeni semt parkı
21 Haziran 2019, Cuma - 14:51Kepez İlçesi'nin gerdanlığı Masa Dağı üzerinde yer alan Çankaya Mahallesi'ne Kepez Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından Antalya'nın eşsiz manzarasına sahip bir semt parkı daha inşa ediliyor. Şehrin kuş bakışı görülebildiği bir noktaya inşa edilen yeni semt parkı, Çankaya Mahallesi Cem Karaca Caddesi 6384 Sokak'ta yer alıyor. Yeni park projesinde, diğer parklarda olduğu gibi yürüyüş yolları, pergoleler, oturma grupları, çocuk oyun grupları, yeşil alanlar ve spor aletleri yer alacak. Antalya manzaralı yeni semt parkı, 2 bin 446 metrekare kullanım alanı ile hızla sürdürülen yapım çalışmalarının ardından, önümüzdeki günlerde Çamlıbel Mahalle sakinlerinin hizmetinde olacak.