Son Haberler
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
- Kepez’den Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği
- Kepez Belediyespor’da hedef, bütün branşlarda başarılı olmak
Aktoprak Mahallesi’ne yeni park
20 Haziran 2019, Perşembe - 12:16İlçenin dört bir yanını yeşil alanlar ile donatan Kepez Belediyesi, semt parkları sayesinde de bu yeşil alan miktarını daha da genişletiyor. Kepez Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri şimdide Aktoprak Mahallesi 1052 Sokak üzerine yeni bir semt parkı kazandırdı. Yeşil alan bakımından birinciliği elinde tutan Kepez Belediyesi, Aktoprak Mahallesi’ndeki semt parkına da Antalya’nın sembolü portakal ağacı ve oksijen deposu zeytin ağaçları dikti. Bin 442 metrekarelik alan üzerine kurulan semt parkında yürüyüş yolları, pergoleler, oturma gurupları, oyun alanları ve yeşil alan bulunuyor.