Son Haberler
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
- Kepez’den Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği
- Kepez Belediyespor’da hedef, bütün branşlarda başarılı olmak
Kepez’in caddeleri büyüyor
19 Haziran 2019, Çarşamba - 14:18Hizmette sınır tanımayan Kepez Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, ilçenin ulaşım ağına yeni yollar eklemeye devam ediyor. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Teomanpaşa Mahallesi’ndeki 2 caddeye yeni yollar kazandırdı. 15 Temmuz Şehitleri Caddesine bin 192 metre, Osman Yüksel Serdengeçti Caddesine de bin 88 metre yeni yol eklendi. 2018 yılında 68 mahalleye hizmet götüren Kepez Belediyesi, ortalama 10 metre eninde 53 bin 865 metre yeni yol açtı. Ulaşım ağını güçlendiren Kepez Belediyesi, 2018 yılında 81 bin 194 metrekare kaldırım parke taşı, 6 bin 68 metre menfez çalışması gerçekleştirerek, yol yapımı ve yamada toplamda 178 bin 557 ton asfalt kullandı.