Son Haberler
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
- Kepez’den Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği
- Kepez Belediyespor’da hedef, bütün branşlarda başarılı olmak
Nasreddin Hoca Kreşinde babalar günü kutlaması
14 Haziran 2019, Cuma - 15:09Kepez Belediyesi’nin Özgürlük Nasreddin Hoca Kreş ve Gündüz Bakımevi’nde babalar günü kutlaması yapıldı. Babalarının gömlek ve kravatları ile sahneye çıkan çocuklar, ebeveynlerinden büyük alkış aldı. Şarkılar söyleyen, şiirler okuyan minikler babalarının da duygu dolu anlar yaşamasına neden oldu. Renkli devam eden etkinlikte babalarına hediyelerini veren çocuklar gün boyu keyifli saatler geçirmenin de tadını çıkardılar. Veliler ise yıl boyunca çocukları ile yakından ilgilenen öğretmenlere yaş pasta sürprizi ile teşekkür etti. Kepez Belediyesi’nin, çalışan annelere destek ve okul öncesi eğitime katkı sağlamak amacıyla Teomanpaşa, Özgürlük ve Ahatlı’da açtığı Nasreddin Hoca Kreş ve Gündüz Bakımevi şubeleri çocuklara konforlu bir ortamda hizmet sunuyor.