Son Haberler
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
- Kepez’den Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği
- Kepez Belediyespor’da hedef, bütün branşlarda başarılı olmak
AKMEK’in ‘Narin Eller, Nadir İşler’ Sergisi açılıyor
10 Haziran 2019, Pazartesi - 13:35Kepez Belediyesi’nin sosyal belediyecilik alanında önemli hizmetlerinden biri olan ve binlerce kişiye iş kapılarını aralayan Antalya Kepez Meslek Eğitim Kursları’nın(AKMEK), yılsonu sergisi kapılarını aralıyor. AKMEK kurslarını bitiren kursiyerler tarafından üretilen el emeği eserler Mimar Sinan Kongre Merkezi’nde görücüye çıkıyor. ‘Narin Eller, Nadir İşler’ adlı sergi19 Haziran Çarşamba günü saat 14.00’da düzenlenecek açılış töreni ile sanatseverleri ağırlayacak.
El emeğinin sergisi
Emeğin ilmek ilmek işlendiği, duyguların emek ve hünerle birleştiği, göz nuru ürünler 26 Haziran Çarşamba gününe kadar Mimar Sinan Kongre Merkezi’nde sergilenecek. Takı’dan, ahşap boyamaya, ev aksesuarlarından ilmek ilmek işlenen el işlerine, resimden heykele kadar birçok el emeği ‘Narin Eller, Nadir İşler’ sergisinde yer alacak. Her yıl binlerce kişiyi meslek sahibi yapan, binlerce ev hanımına da sosyalleşerek ev ekonomisine katkı sağlama imkanı sunan kurslar bu yılda ilçe sakinleri tarafından yoğun ilgi gördü.