Son Haberler
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
- Kepez’den Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği
- Kepez Belediyespor’da hedef, bütün branşlarda başarılı olmak
Binlerce kişi Çelebi Sultan Mehmed Cami’nde buluştu
2 Haziran 2019, Pazar - 09:59Kepez Belediyesi'nin Osmanlı mimarisi ile modern mimariyi harmanlayarak inşa ettiği ve geçtiğimiz yıl ibadete açılan Çelebi Sultan Mehmet camine ilk Kadir gecesinde binlerce vatandaş akın etti. Türkiye'nin ikinci avizesiz camii olma özelliğini taşıyan ve Türk İslam sanatının en önemli örneklerinin yer aldığı Çelebi Sultan Mehmet camii nde düzenlenen kandil programına kepezliler yoğun bir ilgi gösterdi. Cami içerisine sığmayan vatandaşlar ibadetlerini caminin avlusunda ve bahçesinde yaptılar. Kandil programına katılan Kepez Belediye Başkan Hakan Tütüncü de, hemşehrilerine elleriyle belediyenin ikram çeşmesinden şerbet ikram etti. Hemşehrilerine lokma ikramında da bulunan Başkan Tütüncü, kandillerini de tebrik etti.