Son Haberler
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
- Kepez’den Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği
- Kepez Belediyespor’da hedef, bütün branşlarda başarılı olmak
Ayanoğlu'nun asfaltı yenileniyor
31 Mayıs 2019, Cuma - 17:06İlçede ulaşımın modern bir hal aldığı Kepez Bölgesi'nin önemli noktalarından biri olan Varsak Ayanoğlu Mahallesi Tansu Çiller Caddesi'nde asfalt yenileme çalışmaları gerçekleştirildi. Kepez Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü'nün yürüttüğü çalışmalar ile caddeye 1180 metre yeni sıcak asfalt dökülerek ulaşım ağı güçlendirildi. Kepez'de son on yılda sağlıktan spora, eğitimden kültür sanata bir çok yatırım ile örnek projelere imza atan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, ilçeye yeni yollar kazandırmak ve mevcut yolları yenilemek ile ilgili bir çok projeyi de hayata geçiriyor. Asfalt sezonunda rekor sayıda asfalt dökülerek şehrin yolları ve caddeleri yenilenirken, Tansu Çiller Caddesi üzerinde bulunan bir kilometreden fazla alan yeni asfalt ile buluşturuldu. Bölgenin asfalt çalışmalarının ardından refüj ve kaldırım çalışmalarını gerçekleştirecek olan Kepez Belediyesi Fen İşleri ekipleri, farklı noktalarda yürütülen eş zamanlı çalışmalar ile şehre modern ve konforlu bir ulaşım ağı kazandırmaya devam ediyor.