Son Haberler
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
- Kepez’den Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği
- Kepez Belediyespor’da hedef, bütün branşlarda başarılı olmak
Tütüncü personeliyle bayramlaştı
31 Mayıs 2019, Cuma - 16:46Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Ramazan Bayramı öncesi son iş gününde belediye personeli ile bayramlaştı. Başkanlık makamında gerçekleştirilen bayramlaşma töreninde Başkan Tütüncü’nün yanında başkan yardımcıları ve birim müdürleri hazır bulundu. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, makamında kabul ettiği personeline sağlık, barış ve huzurlu bir bayram dileğinde bulundu.
Bir bayrama daha kavuştuk
Rahmet ve bereket ayı olan bir Ramazan-ı Şerifi daha tamamlamak üzere olduklarını belirten Başkan Tütüncü, “Sevgi ve muhabbetle kucakladığımız bir Ramazan Bayramı’na daha kavuştuk. Bayramlar yakınlaştıran, umut ve sevincimizi artıran, aramızda dostluk ve kardeşlik bağlarını pekiştiren önemli bir değerdir.” dedi.