Son Haberler
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
- Kepez’den Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği
- Kepez Belediyespor’da hedef, bütün branşlarda başarılı olmak
Tütüncü, öpülesi elleri unutmadı
31 Mayıs 2019, Cuma - 16:11Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, bayramda da gönüllere dokunmaya devam ediyor. Ramazan ayı boyunca çalmadık kapı bırakmayan Başkan Tütüncü, sık sık ziyaret ettiği yaşlıları bayramda da unutmadı. İlçesinde yaşayan yaşlıları tek tek ziyaret eden Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, yaşlıların ellerini öptü, hayır dualarını aldı. Nice güzel bayramlarda birlikte olma dileğinde bulunan Tütüncü, yaşlıların unutulmadığı, yaşlıların ellerinin öpüldüğü, gönüllerinin ve hayır dualarının alındığı bayramların en güzel bayramlar olduğunu söyledi.
Hemşehrilerimizin her zaman yanındayız
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Kepez Belediyesi olarak her zaman ilçedeki tüm yaşlı, engelli ve yaşamlarını yatağa bağımlı olarak sürdürmek zorunda kalan hemşehrilerinin yanında olduklarını ve olmaya da devam edeceklerini söyledi. Bayram sabahı Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’yü kapılarında gören yaşlılar şaşkınlıklarını gizleyemediler. Eli öpülesi yaşlılar, çok mutlu olduklarını duygu yüklü bayramlarda insanların daha çok hatırlanmak istediklerini dile getirdiler. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, bayram tatili boyunca kapı kapı dolaşarak yaşlı hemşehrilerini evlerinde ziyaret edecek.