Son Haberler
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
- Kepez’den Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği
- Kepez Belediyespor’da hedef, bütün branşlarda başarılı olmak
Belediye Sağlık Merkezi’nden Odyometri hizmeti
31 Mayıs 2019, Cuma - 15:56Kepez Belediyesi’nin hizmet binası yanında bulunan Belediye Sağlık Merkezi, ilçe sakinlerine Odyometri (İşitme Testi) hizmeti vermeye hazırlanıyor. Belediye Sağlık Merkezi, Ramazan bayramı sonrası bünyesine kattığı Odyometri cihazı ile Kepezlilere işitme testi hizmeti sunacak. İşitmenin ölçülmesi ve işitme fonksiyonlarının değerlendirilmesini sağlayan işitme testi olan odyometri işleminden Belediye Sağlık Merkezi’ne gelen her vatandaş yararlanabilecek.
Sağlık Merkezine tam not
Testler sonucunda işitme engeli olduğu tespit edilen hastalar, hastaneye yönlendirilecek. Raporlu hastaların işitme cihazları da Kepez Belediyesi tarafından ücretsiz olarak verilecek. Tam donanımlı sağlık laboratuvarı, talasemi testi merkezi, evde sağlık birimi, diyetisyen, psikolog, göz, ağız ve diş sağlığı, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Fizik Tedavi Ünitesi, Genel Cerrahi polikliniğinin yer aldığı Belediye Sağlık Merkezi, sağlık alanında verdiği konforlu hizmetlerle Kepezlilerden hizmet alanında tam not alıyor. Vatandaşlar, Odyometri hizmeti ile ilgili 338 11 22 nolu telefondan gerekli bilgilere ulaşabilirler.