Son Haberler
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
- Kepez’den Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği
- Kepez Belediyespor’da hedef, bütün branşlarda başarılı olmak
Tütüncü’den çalışanlarına çifte bayram
31 Mayıs 2019, Cuma - 15:25Kepez Belediyesi, işçi personeline ikramiye ve özendirme ödemelerini bayram öncesi yaptı. Çalışanlarının özlük haklarını ön planda tutan Kepez Belediyesi, 2019 mali yılının ikinci ikramiye ve birinci özendirme ödemelerini işçi personeline 9 günlük bayram tatilinin son mesai gününde ödedi. Personelinin maaş ve sosyal haklarını zamanında ödemeye önem veren Kepez Belediyesi, ikramiye ve özendirme ile işçi personeline çifte bayram sevinci yaşattı.
İşçilerimiz güle güle harcasın
Kepez’in gelişiminde ve güzelleşmesinde çalışanlarının büyük emeği olduğunu belirten Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, “2019 mali yılının ikinci ikramiyesi ve birinci özendirmesini işçi kardeşlerimizin hesaplarına yatırdık. Tüm işçilerimiz, ikramiye ve özendirmelerini bayramda aileleri ile birlikte güle güle harcasınlar.” dedi. Başkan Tütüncü, tüm personele gayret ve emeklerinden dolayı da teşekkür etti.