Son Haberler
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
- Kepez’den Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği
- Kepez Belediyespor’da hedef, bütün branşlarda başarılı olmak
Kepez’de bayram denetimi
31 Mayıs 2019, Cuma - 15:18Kepez Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri Ramazan Bayramı’na sayılı günler kala tatlı imalathaneleri ve pastanelerdeki denetimleri sıklaştırdı. Ramazan ayı boyunca sık sık gerçekleştirilen denetimler ile vatandaşların güvenli bir şekilde alışveriş yapabilmelerini sağlayan Kepez Belediyesi Zabıta Ekipleri, yaklaşan Ramazan Bayramı dolayısıyla da gerekli tedbirleri aldı. Tatlı ve unlu mamül imalathaneleri başta olmak üzere satış noktalarında gerçekleştirilen denetimlerde; temizlik ve hijyen koşulları, personelin kişisel bakımı, ürünlerin son kullanım tarihleri, gramaj ve saklama koşulları denetlendi.
Denetimlere bayramda da devam
Kepez Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, bayram denetimlerinde özellikle çikolata, lokum, şeker, pasta ve tatlı üretimi yapan iş yerlerinin denetimlerine ağırlık veriyor. Kepez Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekiplerince, kurallara uymayan işyerlerine uyarı ve cezai işlem uygularken, müşteri memnuniyetini ön planda tutan işletmelere de teşekkür ediliyor. Ramazan ayında devam eden denetimler, vatandaşların her hangi bir mağduriyete uğramaması için Ramazan Bayramı boyunca da devam edecek.