Son Haberler
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
- Kepez’den Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği
- Kepez Belediyespor’da hedef, bütün branşlarda başarılı olmak
İbrahim Sadri yüreklere dokundu
27 Mayıs 2019, Pazartesi - 14:36Kepez Belediyesi’nin Nostaljik Ramazan Sokağı, ünlü şair İbrahim Sadri’nin şiirleri ile yankılandı. Dokumapark’taki Ramazan etkinliklerinde sahne alan ünlü şair İbrahim Sadri, şiir severlerin yoğun ilgi gösterdiği konserde hayranlarıyla buluştu. Seslendirdiği şiirlerle gönüllere dokunan İbrahim Sadri, Antalyalılara keyifli bir akşam sundu. Vatandaşlara unutamayacakları bir şiir ziyafeti sunan İbrahim Sadri, performansı, şiirlerindeki duygu ve sesinin tınısı ile vatandaşlardan tam not aldı. Programın ardından vatandaşlar tarafından yoğun alkış alan ünlü şair, hayranları ile bol bol fotoğraf çektirerek, sohbet etti. Memleket Havaları, Adam Gibi, Paramız Yoksa da Haysiyetimiz Var, Aşk 29 Harftir’ kitaplarının yazarı olan İbrahim Sadri ilk albümünü 1989 yılında ‘Hüzün Şiirleri’ ile çıkardı. Sadri, ‘Ben Aşkı Satın Aldım, Eylül Yağmuru, Memleket Havası, Öylesine Sevmiştim’ gibi yüreklere dokunan duygu yüklü bir çok albümün de sahibi.