Son Haberler
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
- Kepez’den Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği
Kepez’den Altınova’ya semt parkları
13 Mayıs 2019, Pazartesi - 14:45Antalya’nın en fazla yeşil alana sahip ilçesi olan Kepez, semt parkları ile ilçeye yeni yeşil alanlar kazandırıyor. Yüzlerce yeni semt parkını hizmete açan Kepez Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, şimdi de Altınoava’nın Sinan Mahallesi Kaşlılar Sokak ile Çağlar Cemre Yücel Sokağa toplamda 7 bin metre karelik yeni bir semt parkı kazandırdı. İki sokağın birleşiminde yer alan semt parkı geniş kullanım alanı ile vatandaşlara günlük hayatın içerisinde kısa bir mola imkanı sunuyor.
Orta Mahalleye yeni park
Kepez Belediyesi’nin semt parkı çalışmaları Altınova’nın Orta Mahallesi’ndeki Dündar Sokak’ta da devam ediyor. Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri Dündar Sokak’ta toplamda 3 bin metre kare kullanım alanı ile hizmet verecek olan yeni bir parkın inşasına başladı. Biter bitmez vatandaşların kullanımına açılacak olan yeni semt parkının, diğer parklarda olduğu gibi içerisinde yürüyüş yolları, yeşil alanlar, çocuk oyun grupları, pergole ve oturma gurupları yer alacak.