Son Haberler
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
- Kepez’den Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği
Anneler gününe özel en güzel sergi
10 Mayıs 2019, Cuma - 18:01Kepez Belediyesi’nin ücretsiz meslek edindirme birimi olan Antalya Kepez Meslek Edindirme Kursları(AKMEK), anneler gününe özel en güzel sergiyi açtı. Dokuma Modern Sanatlar Galerisi’ndeki ‘Adı Anne Olan Dünya’nın en güzel Melekleri’ konulu resim sergisinin açılışına Azize Kahraman Halk Eğitim Müdürü Kenan Yavuz, Konyaaltı Halk Eğitim Müdürü Mukaddes Birşen, Çamlıbel Halk Eğitim Müdürü İbrahim Ethem Çarkçı, AKMEK Koordinatörü Canan Gököz, Kepez Belediyesi meclis üyeleri ve çok sayıda sanatsever katıldı. AKMEK kursiyerlerinin anneler gününe özel hazırladığı anne ve çocuk temalı eserlerin sanatseverlerle buluştuğu resim sergisi özellikle kadınların ilgi odağı oldu. AKMEK kursiyerlerinin 80 adet tablosunda anne ve çocuk sevgisi kavramları tuvallere vurulan fırça darbeleri ile anlatıldı. Kadınların duygularının tuvallere yansıtıldığı resim sergisi 15 Haziran’a kadar sanatseverler tarafından gezilebilecek.